31.Spelofórum skončilo

 

31. ročník setkání speleologů - Speleofórum se konal ve dnech 20.4. - 22.4. 2012 ve Sloupu v Moravském krasu.

V průběhu setkání, kterého se zůčastnilo téměř 400 účastníků, zaznělo 20 přednášek, převážně o nejnovějších objevech členů České speleologické společnosti u nás i v zahraničí. Nejvýznamnější z nich byly oceněny tradičními cenami, které uděluje jednak předsednictvo České speleologické společnosti, jednak účastníci svým hlasováním.

 

Cenu předsednictva České speleologické společnosti za nejvýznamnější objev v ČR v roce 2011,  získala ZO ČSS 7-03 Javoříčko za objevy v jeskyni Za Hájovnou.

 

Cenu předsednictva České speleologické společnosti za nejvýznamnější objev členů ČSS v roce 2011 v zahraničí získal tým vedený ZO ČSS 6-25, za objevy v jeskyni Jasanka v Rumunsku.

 

Cenu účastníků Speleofóra za nejvýznamnější objev v ČR získala získala rovněž ZO ČSS 7-03 Javoříčko za objevy v jeskyni Za Hájovnou.

 

Cenu účastníků Speleofóra za nejvýznamnější objev členů ČSS v zahraničí získal tým vedený ZO 6-19 Plánivy za objevy v jeskyni Kačna Jama ve Slovinsku.

Cenu za nejlepší prezentaci a cenu za nejlepší příspěvek do sborníku Speleofórum získal Miroslav Vaněk za prezentaci objevů v jeskyni Zá Hájovnou

 

Cenu za nejlepší posterovou prezentaci si odnesla  ZO 7-03 Javoříčko, také za prezentaci objevů v jeskyni Za Hájovnou.

 

Zvláštní cena Speleofóra byla udělena účastníkům expedic Reka Exploration za mimořádné úsilí, souhru a výdrž při exploraci v jeskyni Kačna jama ve Slovinsku. 

 

Za organizaci a zdárný průběh 31. ročníku Speleofóra bych chtěl jménem svým i jménem všech účastníku poděkovat členům ZO ČSS 6-16 Tartaros a Vodní záchranné služby Kladno a jmenovitě pak Filipu"Kubovi" Doležalovi, Michalu Piškulovi, Zdeňku Kakáčovi, Veronice Vlčkové a následujícím sponzorům a partnerům:

Moravské ústředně Brno, fy. Novatron, Hysko, Explorer, Magicshine, Fénix, ŠUDYtriko, ZMProduction, Polo Kořánovi, Evě Poddubníčkové.

 

Zdeněk Motyčka

předseda ČSS


Zpět

přidat komentářDiskuze ke článku

Vstup pro členy
RSS