Publikační a osvětová činnostPublikační a osvětová činnost ČSS

Pravidla pro speleo.cz

 

www.speleo.cz  jsou oficiálními stránkami České speleologické společnosti a jejich obsah je vytvářen a spravován odpovědnými osobami ČSS.

Do sekce aktuality je možné kýmkoliv zasílat články související s posláním a cíli ČSS a speleologií obecně a do diskuze volně vkládat komentáře k jednotlivým článkům.

Články, včetně obrázků, se zasílají na adresu redakční rady, která rozhoduje o jejich zveřejnění.

Diskuze podléhá pravidlům uvedeným v následujících odstavcích a jejich nedodržení bude  mít za následek smazání příspěvku, zablokování diskuze nebo zablokování přístupu. Názory uveřejněné v aktualitách a diskuzních příspěvcích vyjadřují názory jejich autorů a nemusí být nutně názorem ČSS.

 

Na www.speleo.cz není dovoleno:

 

  • zveřejňovat jakékoliv materiály, které jsou vědomě chybné, nezdvořilé nebo nepřesné, stejně tak jako zprávy, které jsou hanlivé, vulgární, nenávistné, obtěžující, obscénní, výhružné, pomlouvačné, narušující soukromí nebo jinak pobuřující a zprávy, které jsou v rozporu s jakýmkoliv zákonem,
  • zveřejňovat přesné údaje o umístění jeskyní v ČR, jako GPS souřadnice nebo údaje na mapě,
  • není povolen spam – to zahrnuje uvádění odkazů za účelem připojení k webovým stránkám, které nesouvisí s posláním a cíli ČSS a speleologií obecně, nebo které propagují nebo prodávají se speleologií nesouvisející položky – jako hazard, zboží, pornografie, web hosting apod.

 

Osoby pověřené správou těchto stránek mají pravomoc odmítnout či odstranit jakýkoliv příspěvek, který je v rozporu s těmito pravidly, nebo který obsahuje hrozbu pro správné fungování těchto stránek.

Předsednictvo ČSS má pravomoc zakázat konkrétní osobě užívání diskuzního panelu při opakovaném nedodržování těchto podmínek.

 


Zpět

Vstup pro členy
RSS