Pravidla pro speleo.cz

www.speleo.cz jsou oficiálními stránkami České speleologické společnosti a jejich obsah je vytvářen a spravován odpovědnými osobami ČSS.

Do sekce aktuality je možné kýmkoliv zasílat články související s posláním a cíli ČSS a speleologií obecně a do diskuze volně vkládat komentáře k jednotlivým článkům.

Články, včetně obrázků, se zasílají na adresu redakční rady, která rozhoduje o jejich zveřejnění.

Diskuze podléhá pravidlům uvedeným v následujících odstavcích a jejich nedodržení bude mít za následek smazání příspěvku, zablokování diskuze nebo zablokování přístupu. Názory uveřejněné v aktualitách a diskuzních příspěvcích vyjadřují názory jejich autorů a nemusí být nutně názorem ČSS.

Na www.speleo.cz není dovoleno:

  • zveřejňovat jakékoliv materiály, které jsou vědomě chybné, nezdvořilé nebo nepřesné, stejně tak jako zprávy, které jsou hanlivé, vulgární, nenávistné, obtěžující, obscénní, výhružné, pomlouvačné, narušující soukromí nebo jinak pobuřující a zprávy, které jsou v rozporu s jakýmkoliv zákonem,
  • zveřejňovat přesné údaje o umístění jeskyní v ČR, jako GPS souřadnice nebo údaje na mapě,
  • není povolen spam – to zahrnuje uvádění odkazů za účelem připojení k webovým stránkám, které nesouvisí s posláním a cíli ČSS a speleologií obecně, nebo které propagují nebo prodávají se speleologií nesouvisející položky – jako hazard, zboží, pornografie, web hosting apod.

Osoby pověřené správou těchto stránek mají pravomoc odmítnout či odstranit jakýkoliv příspěvek, který je v rozporu s těmito pravidly, nebo který obsahuje hrozbu pro správné fungování těchto stránek.

Předsednictvo ČSS má pravomoc zakázat konkrétní osobě užívání diskuzního panelu při opakovaném nedodržování těchto podmínek.