Pražské podzemí přednáška

 Pražské podzemí Laco Lahoda

 

Vážení kolegové,

 

Klub Orca organizuje setkání s odborníkem na tajuplný podzemní svět, s Lacem Lahodou, jeskyňářem, potápěčem a fotografem. Jeho přednáška Tajemné pražské podzemí Vám přinese neobvyklé zážitky při promítání unikátních fotografií a videozáznamů z pražského podzemí. Jsou to dávné katakomby s mumiemi, barokní kasematy, středověká sklepení, podzemní lomy a doly, dávné studny, ale i nedávné a o to více skryté podzemní továrny a kryty . . .

 

Laco Lahoda vás seznámí ve středu dne 25. 3. 2020 od 19 hod. s tajemným podzemím Rudolfínské Prahy i s novými objevy v pražském podzemí. Uvidíte záběry z nepřístupných míst jako jsou Karmelitánské katakomby, Vyšehrad, Petřín, Letenská pláň, Prosek, Hloubětín, Rudolfova štola, Šárka, Motol, Parukářka a mnohé další lokality . . .

 

Prosíme o potvrzení účasti předem na orca@orcadiving.cz nebo na telefon 244 468 220, aby bylo možno zajistit místa. Pozvěte i svoje známé! Braníku, podrobnosti o akci v Orce jsou na https://www.orcadiving.cz/index.php?moduser=user&page=514

 

a popis cesty je na https://www.orcadiving.cz/top-kontakty-57

 

Na vaši návštěvu se těší ORCA a Laco na vaše zvídavé dotazy.