Program 41.ročníku setkání Speleofórum


41. ročník setkání Speleofórum proběhne již tento víkend 22. 4. - 24. 4. ve Sloupu v Moravském krasu.

Vážení kolegové,

dovolujeme si vás opět co nejsrdečněji pozvat na 41. ročník tradičního setkání Speleofórum, jehož slavnostní zahájení proběhne v pátek 22. 4. ve 20:00 , kulturní dům bude otevřen od 17:00 hod. 

Zde naleznete program přednášek, seznam objevů, soutěžních map a přihlášených posterů! 


Novinkou je od letošního ročníku změna v udělovaných cenách. Cenu za nejlepší příspěvek do sborníku uděluje Ediční rada. Účastníci Speleofóra ale nově rozhodují o ceně za nejlepší mapové dílo.

Rezervace exkurzí je již uzavřena, zbývající místa budou vyvěšeny v sobotu u registrace.  

Účast na zarezervované exkurzi je nutné potvrdit v sobotu v místě konání SPF kde bude vyvěšen seznam všech exkurzí. Účast na exkurzích je možná pouze pro členy ČSS, nebo jiných speleologických organizací. Členství bude nutné prokázat předložením členského průkazu.

Ubytování je jako obvykle možné objednávat v rekreačním středisku Čermák, nebo v hotelích Stará škola či Broušek.

V případě, že máte zájem o umístění prodejního stánku, kontaktujte prosím organizátory prostřednictvím e-mailu, nebo na tel. 723 681 788 ( Ivo Flek)

UPOZORNĚNÍ!

Z důvodů rekonstrukce povrchů vozovky a zpevněných ploch v okolí Kulturního domu nebude zde možný příjezd ani parkování vozidel! Pro parkování využijte prosím parkovací místa na cestě k benzinové pumpě a parkoviště u místní školy, které budou k tomuto účelu vyhrazeny. Bude také možné využít ostatní menší parkoviště ve Sloupu, vyjma parkoviště u Sloupsko-šošůvských jeskyní, které je vyhrazeno výhradně pro návštěvníky jeskyní. Polohu parkovišť naleznete v přiložené mapě.


Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání ve Sloupu!