Blok dětských prezentací

Novinka na Speleofóru - přehlídka dětských prezentací s jeskyňářskou tematikou

Dejme na Speleofóru prostor i dětem! Chodí s námi kopat do jeskyní, plazí se v blátě a objevují nové podzemní světy. Chtějí se podobat svým vzorům a za pár let z nich budou velcí jeskyňáři. Proč by nám o svých podzemních dobrodružstvích něco neřekli sami?

Na Speleofóru budou mít děti ve věku 6-15 let svůj vlastní blok prezentací

Témata: jeskyně u nás nebo v zahraničí, SRT, pracovní akce v jeskyni, nové objevy atp. V podstatě nechceme stanovovat žádné pevné hranice, ale prezentace by se měla týkat především jeskyní.

Forma prezentace: Fotky vložené do PowerPointu s vlastním živým komentářem. Fotky mohou být doplněny texty a nebo to může být třeba i film, ke kterému nám pak malý jeskyňář dovypráví své zážitky. Jestli dětem s přípravou prezentace pomůže rodič či starší sourozenec nebo zda si vše připraví sami, na tom nezáleží.

Kdy blok proběhne: V sobotu v hlavním sále v poobědovém čase (program bude upřesněn). Prostor dostane 9 dětí, čas pro každého bude maximálně 10 minut.

Jak to bude probíhat: S dětmi se sejdeme v hlavním sále na pódiu 15 minut před začátkem jejich prezentačního bloku. Předpokládáme, že je přivedou rodiče. Dětem ukážeme, kde budou stát, jak ovládat svoji prezentaci a dáme jim drobné rady k jejich cestě za úspěchem. Pokud je v rodině více dětí, mohou prezentovat společně. S těmi méně odvážnými může být na pódiu i rodič.

Po skončení poslední prezentace budou všechny děti odměněny. Nejedná se ale o žádnou soutěž.

Registrace: Prezentaci je třeba registrovat přes formulář (program letos uzavřen). Vyplněním registračního formuláře všechno teprve začíná. Nejdůležitějším krokem je zaslání samotné prezentace a to nejpozději 14 dnů před zahájením Speleofóra na adresu p.holubcova@seznam.cz.

Vybírat budeme podle pořadí došlých prezentací. Tedy prvních 9 má zaručenou účast. Je nám jasné, že k tomu bude hodně otázek, na které jsme připraveni odpovídat. A to buď na výše uvedené e-mailové adrese a nebo na t.č. 733 754 387 (Holubice).

Těšíme se :-)