Česká speleologická společnost

Česká speleologická společnost je spolkem založeným dle Občanského zákoníku a jejím posláním je objevovat, zkoumat, dokumentovat, studovat a chránit jeskyně a ostatní krasové či pseudokrasové jevy, jakož i umělé podzemní prostory.

Více o České speleologické společnosti

Aktuality

Program Speleofóra včetně nominovaných objevů

07. 04. 2024

Program Speleofóra je zveřejněn. Hned v pátek se můžete těšit na dva filmy z dílny zkušených matadorů. Speleofórum pak bude vrcholit v sobotu dopoledními prezentacemi domácích objevů, vystoupeními našich nejmladších a podvečerními expedičními objevy. Právě na cenu za nejvýznamnější objev členů ČSS v zahraničí je nominováno dokonce 10 týmů a drama to tak bude az do konce. Stále zbývají volná místa na nedělní exkurze. Neváhejte, je z čeho vybírat.

číst více

e-Speleo 10

28. 03. 2024
číst více

Exkurze na Speleofórum otevřeny

19. 03. 2024

Pozor, exkurze jsou otevřeny! Letos je výběr opravdu pestrý. Kromě tradičních "must see" jeskyní připravil organizační tým opravdové lahůdky jako Suchožlebskou zazděnou s excentrickými krápníky, netradiční dobrodružnou trasu v Býčí skále nebo plavbu ke Skleněným dómům. Osm míst je navíc připraveno pro zájemce o vstup do Jiné dimenze. A nezapomněli jsme ani na naše nemladší ratolesti - připraveny jsou dvě exkurze pro děti s jejich doprovodem. Těšíme se na letošní Speleofórum!

číst více

Vyšel oběžník č. 167

05. 03. 2024
Nový oběžník sumarizuje řadu důležitých rozhodnutí, které předsednictvo učinilo na únorovém zasedání.
číst více
Archiv aktualit