Archiv aktualit

Registrace příspěvků a dětské prezentace na Speleofóru

Registrace příspěvků na Speleofórum 2024 je spuštěna. Novinkou letošního ročníku bude blok dětských prezentací. Těšíme se na vaši účast.


více

e-Speleo 9 vychází v den narozenin ČSS

K výročí 45 let od založení České speleologické společnosti vychází narozeninové eSpeleo č. 9 s pestrou paletou článků. K prohlížení na vašich elektronických zařízeních na stránce espelea, pdf verze zde.

více

Sleva 10 % na e-shopu Kronium

Členové ČSS mají nově slevu 10 % na veškerý sortiment na e-shopu www.kronium.cz. Sleva je v platnosti do konce března 2024. Slevový kód najdou členové po přihlášení do členské sekce v oddělení Speleo Partner.

více

Nové nákrčníky i trička

Náš e-shop nově nabízí nákrčníky a kelímky s logem ČSS, tričko s podobiznou Lazara Schoppera, prvního dokumentátora Macochy, nebo letošní sborník Speleofórum 2024. Pro čerpání členské slevy 10 % se nezapomeňte přihlásit.
více

Slevy Speleo Partner

Na Vánoce se chystáte obnovit vybavení? Co takhle využít slevy na e-shopu našich partnerů? Nově mohou naši členové čerpat slevu 35 % na vybrané značky (Hannah, Rafiki, Julbo, Garmont, Osprey, Ternua) v e-shopu Rock Point. Souhrn slev a dalších benefitů můžete stáhnout ve formátu pdf, nebo ve formě tabulky přímo na našem webu.
více

Odešel Michal Piškula

S lítostí oznamujeme smutnou zprávu o úmrtí ing. Michala Piškuly - v pořadí třetího a pátého předsedy České speleologické společnosti. Tiše vzpomínáme.

více

Vyšel oběžník č. 165

Předsednictvo na 11. zasedání zrušilo zastaralou pojistku a komisi pro pseudokras, uřcilo termín zasílání článků do Speleofóra nebo přivítalo nového knihovníka. Více v oběžníku...

více