16ICS - důležitý termín!

Jen několik málo okamžiků zbývá do vypršení termínu pro výhodnější registraci na 16. mezinárodní speleologický kongres - 31.května! Využijte poslední možnosti výhodně se zaregistrovat a úplně poslední možnosti přihlásit do soutěží své fotografie a filmy!

V rámci kongresu zazní více než 300 přednášek ze všech oborů, které souvisejí se speleologií, včetně prezentace špičkových objevů, např. z oboru Geomikrobilogie, která zásadním způsobem mění tradiční představy o vzniku a vývoji jeskyní. Zdaleka se však nejedná jen o odborné přednášky. V Brně budou k vidění desítky filmů a dalších prezentací, včetně naprosto unikátního pásma 3D snímků z nejkrásnějších jeskyní světa, stovky klasických fotografií, map, nepřeberné množství posterů, desítky prezentačních a prodejních stánků a další a další. Součástí je i SpeleOlympiáda, kde můžete změřit síly s lezci a lezkyněmi z celého světa. O koncertu, banketech a každodenních večírcích ani nemluvě. Na kongresu můžete potkat stovky svých kolegů z téměř 60 zemí světa, ať už se jedná o objevitele, vědce, či fotografy.

Nenechte si ujít jedinečnou možnost zůčastnit se světové speleologické akce, která se nebude v České republice opakovat min. dalších 30-40 let a v Evropě téměř celou další dekádu také ne! Vše potřebné naleznete na www.speleo2013.com

Za organizátory
Zdeněk Motyčka