Anglické stránky spuštěny!

Anglická verze oficiálních stránek ČSS je vytvořena ve stejném prostředí a designu jako česká, ale z pochopitelných důvodů se nepatrně liší obsahem. Je určena pro prezentaci České speleologické společnosti směrem k zahraničním kolegům a zájemcům o speleologické dění v České republice. Přispívat do ní mohou všechny složky a členové ČSS, kteří svůj příspěvek zašlou v angličtině, v současné době není bohužel v našich silách články překládat. Pro zasílání článků platí adresa redakční rady redakce@speleo.cz.

Důležitou součástí stránek je oficiální stránka 16. mezinárodního speleologického kongresu, který budeme v roce 2013 pořádat v Brně. Zde budou postupně zveřejňovány všechny důležité termíny a informace o akci, určené pro širokou veřejnost. Pro ZO a členy ČSS, kteří se budu na pořádání kongresu podílet, bude sdílení informací probíhat jinou formou.

Máte-li známé, přátele, či kolegy v zahraničí, zašlete jim odkaz na naše stránky, případně požádejte o vytvoření linku a hlavně mějte na paměti, že informační hodnota stránek je daná především jejich obsahem, proto neváhejte a pište, což samozřejmě platí i o českých stránkách.

Zdeněk Motyčka
Předseda ČSS