Kdo uspořádá Setkání jeskyňářů 2015?

Vážení kolegové, za týden se v Javoříčku odehraje tradiční podzimní Setkání jeskyňářů 2014.

Někteří z vás tuto akci pravidelně navštěvují, jiní třeba na ni vyrazí poprvé. Většina z vás zná Speleofórum, které pořádá předsednictvo ČSS. To je však především výkladní skříň našeho spolku, kde se prezentují úspěchy a objevy našich členů.

Kdežto Setkání jeskyňářů je akce, kterou pro nás pořádá některá základní organizace ČSS. Pořádající ZO má možnost ukázat nám ostatním nejen svoji oblast a jeskyně, kde provádí výzkum, ale dokázat si i sobě samé svoji schopnost zorganizovat a zařídit tuto akci. A je úplně jedno, jestli v místním kulturním domě, v kině, v hospodě nebo ve stanech na zelené louce... Není ovšem na to sama - část programu stále dál na Setkání zajišťují původní organizátoři akce, a to jak soutěž vašich podzemních fotografií Czech Speleo Photo, tak Konferenci o výzkumu podzemí - pásmo vašich přednášek a prezentací z různých průzkumných aktivit jak v jeskyních, tak v historickém podzemí.

A teď otázka na vás: Je vaše ZO správná parta? A umíte táhnout za jeden provaz třeba i s okolními ZO? Pokud ano, zkuste pro kolegy zorganizovat ve své oblasti Setkání jeskyňářů! Setkání pro rok 2015 hledá místo, kde by se mohlo uskutečnit!

Pokud se rozhodnete, že to zkusíte, napište co nejdříve na mail brom.radim@centrum.cz a domluvte se, co by to obnášelo. 4. října v sobotu večer na letošním Setkání 2014 budou představeni zájemci pro rok 2015 a účastníci Setkání svým hlasováním rozhodnou, kam se Setkání v roce 2015 vydá...

Děkujeme a na viděnou v Javoříčku.

Radek Kopecký a Radim Brom

web Setkání 2015: http://www.estavela.cz/setkani/