Tvorba webu České podzemí

Drazí přátelé Českého podzemí,

letos nám to prostě nevyšlo. Koronavirová omezení nám nedovolila prožít každoroční víkendové setkání, probrat novinky a společně nakouknout do podzemních prostor. Ale to už je život. Věříme, že Vám koronovirus neubral ani síly ani elán a chuť do práce na vašich projektech. Řada z vás se určitě už teď má čím pochlubit a má chuť sdílet výsledky své práce se širší montanistickou komunitou. Dovolujeme si tvorbě webu České podzemí (www.ceskepodzemi.cz). Máte-li chuť podělit se o své poznatky alespoň Vás proto oslovit s nabídkou spolupráce při tvorbě webu České podzemí (www.ceskepodzemi.cz). Máte-li chuť podělit se o své poznatky alespoň v elektronické podobě, neváhejte. Napište článek, pošlete fotky, natočte video, nebo nám pošlete krátký komentář s odkazem na článek na Vašem webu. Rádi web rozšíříme i o příspěvky od Vás.

Pokud máte nějakou informaci, o které si myslíte, že by na webu a facebooku Českého podzemí neměla chybět, neváhejte nám jí zaslat. Vaše příspěvky či koncepty článků zasílejte prosím na email jakub.jelen@natur.cuni.cz Doporučená délka textu je cca 300–400 slov, vítány jsou 1–2 fotografie či případně jakékoliv další doplňující informace.
 
Současně bychom Vás rádi ujistili, že o plánované fárání na Svornosti nepřijdete. S partnerskou organizací Léčebné lázně Jáchymov jsme se dohodli, že plánované setkání zachováme ve stejném formátu, pouze je o rok posuneme. Pevně věříme, že na jaře 2021 se budeme moci skutečně setkat osobně.
 
S přáním hezkého dne
Honza, Kuba, Laco