Archiv aktualit

Výsledky Speleofóra 2024

Speleofórum 2024 proběhlo tradičně ve Sloupu v Moravském krasu ve dnech 19. 4. - 21. 4. 2024. Zúčastnilo se přes 400 jeskyňářů a jejich podporovatelů. Kromě tradičních přednášek a exkurzí byly uděleny ceny Speleofóra.

více

Program Speleofóra včetně nominovaných objevů

Program Speleofóra je zveřejněn. Hned v pátek se můžete těšit na dva filmy z dílny zkušených matadorů. Speleofórum pak bude vrcholit v sobotu dopoledními prezentacemi domácích objevů, vystoupeními našich nejmladších a podvečerními expedičními objevy. Právě na cenu za nejvýznamnější objev členů ČSS v zahraničí je nominováno dokonce 10 týmů a drama to tak bude az do konce. Stále zbývají volná místa na nedělní exkurze. Neváhejte, je z čeho vybírat.

více

Exkurze na Speleofórum otevřeny

Pozor, exkurze jsou otevřeny! Letos je výběr opravdu pestrý. Kromě tradičních "must see" jeskyní připravil organizační tým opravdové lahůdky jako Suchožlebskou zazděnou s excentrickými krápníky, netradiční dobrodružnou trasu v Býčí skále nebo plavbu ke Skleněným dómům. Osm míst je navíc připraveno pro zájemce o vstup do Jiné dimenze. A nezapomněli jsme ani na naše nemladší ratolesti - připraveny jsou dvě exkurze pro děti s jejich doprovodem. Těšíme se na letošní Speleofórum!

více

Vyšel oběžník č. 167

Nový oběžník sumarizuje řadu důležitých rozhodnutí, které předsednictvo učinilo na únorovém zasedání.
více

Ubytování pro účastníky Speleofóra

Vzhledem k uzavření areálu rekreačního střediska Sloup (RS Čermák) se nám podařilo domluvit otevření Campu Relaxa v režii České speleologické společnosti pouze pro účastníky Speleofóra. Platbu provedete při vstupu na Speleofórum. Platbu za kemp můžete provést platební kartou. Další informace v článku.

více

Registrace příspěvků a dětské prezentace na Speleofóru

Registrace příspěvků na Speleofórum 2024 je spuštěna. Novinkou letošního ročníku bude blok dětských prezentací. Těšíme se na vaši účast.


více